• Свеж
Pelouze PE5R 5-lb.Капацитет Стапка На Пресметување На Дигитални Поштенски Скала
zoom_in

Pelouze PE5R 5-lb.Капацитет Стапка На Пресметување На Дигитални Поштенски Скала

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

5-lb.Капацитет Стапка на Пресметување на Дигитални Поштенски Скала тежи предмети во 0.1-оз.постепено.USPS стапки се ажурирани од страна на заменливи чип со користење на електронски процес.Скалата е придвижуван од 4 AAA батерии (се продава одделно) или изборни AC адаптер ADPT2 ( се продава одделно).Ја пресметува Прва Класа Пошта, Приоритет Пошта, се изразува Пошта и Меѓународни да Канада и Мексико стапки.Авто shut-off.Ажурирани го оценувате чип.Наменет за приватна употреба само, а не правни за трговија.

Вака можеби ќе ви се допадне..