• Свеж
Професионални 6 LED 10000 Лумен Нуркање Светилка, Висока Моќност Водоотпорен 395nm УВ Ултравиолетова Светлина, за Лесно да се Детектира Објекти Невидливо со Голо Око
zoom_in

Професионални 6 LED 10000 Лумен Нуркање Светилка, Висока Моќност Водоотпорен 395nm УВ Ултравиолетова Светлина,

DEN 2759.52

Од стока
check Во продавницата

★ПРЕЦИЗЕН ДИЗАЈН : обвивка е направено од алуминиум кој има црн слој, кој е подеднакво се направи што е исклучително издржлив и неуништив.Stepless магнетни префрлете се обезбедува различни нивоа на осветленост, од нула до целосна светлина.На светлосен зрак е прилагодлива само со преминување со својата магнетна контрола switch. ★ПОСЕБНА ПОГОДНОСТ СВЕТЛО : Користи 5 W УВ Led диоди,6000 лумен со 6 светла, која емитира 395nm бранова должина зрак, го направи невидлив за да се видливи, го направи невозможно да биде можно. ★ВОДООТПОРЕН : Премиум елоксирани алуминиумски обезбеди 100% водоотпорен до 100 метри под вода, со голема дебелина на температурата на телото може да ја спречи морска вода корозија.Можете лесно може да го најдете килибар и скорпии или другите подводни суштества. ★МУЛТИ-FUCTIONAL : Лесно се детектира објекти невидливо со голо око.Како што се бараат за килибар и минерали, откривајќи сушени милениче урина дамки, мирис на други мали животни, на теписи облека кат, шкорпија лов, откривање на флуоресценција, пари, лични карти, пасоши, и така натаму. ★НАЈДОБРА УСЛУГА : Ние обезбеди пријателски 24 часа повратни информации и одлични услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние сме посветени на обезбедување на вас со добро решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..