• Свеж
YXYX Долга Црна Перика Перуанскиот Директно Тело Коса 360 Чипка Директно Затворање Со 3 Снопови Човечка Коса на Снопови Со Затворање Не-Remy Супер Меки (Должина : 14 14 14 Closur
zoom_in

YXYX Долга Црна Перика Перуанскиот Директно Тело Коса 360 Чипка Директно Затворање Со 3 Снопови Човечка Коса на

DEN 5511.36

Од стока
check Во продавницата

Губење на Материјал : 8 A Одделение Перуанскиот Коса.Губење На Текстурата : Перуанскиот Директно Човечка Коса.Косата Weight10%;b Can Се Restyled;/б1. Пронајдете правилната температура( 160~180 целзиусови степени степен или 320 ~360 Целзиусови степен!) за виткање на косата.2. Време контрола е многу важно, ние ќе укажуваат на тоа нека стапче/навивам седи на косата околу 8~10 секунди, со соодветна температура.3. Се однесуваат на некои спреј за коса ќе го задржи навивам шема трајни производи за целиот ден.;b Can Биде Обоена Избелени;/б1. Никогаш не користете коса производи со алкохол во нив.Тие може да го оштети вашиот екстензии.2. Никогаш не одете во кревет носат влажна коса екстензии.3. Се носат на пливање капа, а земајќи натопи.4. Состојбата на вашата коса редовно по боење или зацврстување да ја задржи својата шармантна.

Вака можеби ќе ви се допадне..