• Свеж
BLLXMX Прстен Светлина,Десктоп LED Двоен Прстен Светлина со Телефонот Носителот,Dimmable со 3 Режими за Камерата,Smartphone,Авто-Портрет на Снимање,во Живо Стриминг Видео
zoom_in

BLLXMX Прстен Светлина,Десктоп LED Двоен Прстен Светлина со Телефонот Носителот,Dimmable со 3 Режими за Камерата,Smartphone,Авто-Портрет

DEN 1725.60

Од стока
check Во продавницата

Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Оваа selfie прстен светлина е dimmable со 3 бои режими( Бела светлина, мека светлина и топло светлина) и 9 осветленост нивоа, тоа е светла доволно за во живо стриминг, selfie, шминка, итн, правење на вашиот фото ангажирање на повеќе.Специјално дизајнирани LED матрица обезбедува пристоен светлина околу предмет, додека намалување на остри сенки.Таа исто така додава една убава ореол светлина ефект на снимање предмет очите.Лесна контрола на кабелот за напојување за да се вклучи или исклучи или да се префрлат на осветлување на владата ви се допаѓа.Usb погон, не батеријата е потребно, работи совршено со повеќе уреди КОМПЈУТЕР, лаптоп, моќ банка.Степенот на светлината и промена на бојата е многу погоден за видео снимање на видео во Живо снимање, Selfie фотографии, Шминка.Разумно користење на различни светлината да ви донесе повеќе совршено функционира.Дизајнирана за да обезбеди мека и речиси shadowless illmination.Добар помошник за шминка, фотографија и live stream итн.Помага за елиминирање на кожата несовршеност и да го покаже на вас и вашите пријатели во подобра состојба.Тоа исто така може да се користи за да обезбеди дополнителна светлина за шминка или читање.Тоа е голем партнер за лична и професионална употреба.Лесен и патување големина.Погоден за патување споредба со професионална фотографија светла кои се огромни и тешки.Име на производ : пополнете светлина.Материјал : ABS, КОМПЈУТЕР, метал.Напојување интерфејс : USB.Десктоп висина : 70cm.Осветлување : 3 осветлување режими (бела светлина, нежно светло, на топло, светлина).Осветленост : 9 нивоа.Температура на бојата : 3000-5000 K.Инсталација интерфејс : 1/4 универзална интерфејс.Пакет се Вклучени : 1 x Прстен Светлината( Прстен Светлина и други работи во слики не се вклучени).Ви благодариме за изборот на нашите производи и се надевам да ви донесе повеќе практично искуство.Ние ќе ви обезбедиме со невиден квалитетна услуга, ви благодарам.

Вака можеби ќе ви се допадне..