• Свеж
(200 компјутери) 5/16-18 X 3, Лифт Завртки, Рамна Глава, Плоштад Вратот, Челик, Цинк Позлатен
zoom_in

(200 компјутери) 5/16-18 X 3, Лифт Завртки, Рамна Глава, Плоштад Вратот, Челик, Цинк Позлатен

DEN 1005.60

Од стока
check Во продавницата

Лифтот завртки карактеристика широк, countersunk flat head и плитки конусна имајќи површината.На плоштадот вратот под главата заклучува гром во место.Исто така познат како појас завртки, лифт завртки се најчесто се користи во транспортни системи.Дијаметар (Номинална) : 5/16"Нишка на Теренот : 18 Length : 3"Производ Класа : Надворешно Навој Fasteners Order : Машина Тема Fasteners Category : Лифт Bolts System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Главата Стил : Рамни Head Head Стил Детали : Плоштадот Neck Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Цинк Plated Coating Боја : Clear Standards и Спецификации : ASME B18.5.

Вака можеби ќе ви се допадне..