• Свеж
Шофершајбната Авто Стакло Отстранување Жица за Полнење 135' ft Нерѓосувачки Челик Злато Плетенка Жици w/ 4 Рачки за Авто Стакло Сечење Поправка на Располагање AutoAndArt
zoom_in

Шофершајбната Авто Стакло Отстранување Жица за Полнење 135' ft Нерѓосувачки Челик Злато Плетенка Жици w/ 4 Рачки

DEN 446.88

Од стока
check Во продавницата

Сосема нов висок квалитет сигурен стакло отстранување жица за полнење.Лесно и безбедно ги отстранува Автомобилот Стакло за поправка.За Користење на отстранување на ветробрани, backlights и сплотени backlights. 1-Година Ограничена Гаранција.Шофершајбната Отстранување Авто Стакло Жица Kit FEATURES - со Инструкции - 135 ft Елоксирани Нерѓосувачки Челик Злато плетенка жица - Идеален за сечење преку уретан/силикони лепило - Вклучува 4 Здрав Дрвени Рачки за брза Види Saw Акција - За лесно и безбедно отстранување на авто стакло во ветробрани, backlights и сплотени backlights Quality Unless наведено поинаку, овие се сосема нови делови.Види Продавачот детали за достапни гаранција, враќање политика и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..