• Свеж
Зафатен Одбор Живот Pratice Потребите за Обука Montessori Играчки за Години
zoom_in

Зафатен Одбор Живот Pratice Потребите за Обука Montessori Играчки за Години

DEN 1944.00

Од стока
check Во продавницата

Направен од природни дрва, зафатен одбор е без тешко агли.да се игра.Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Специјално дизајнирани за 1-2 години бебиња учење како да се патент, чевли чипка, тока, вратата botls, слушалка, заклучување, и повеќе живот пракса моторни вештини.Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да се врзуваат и поштенски својот пат во облекување животни вештини.Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користење на нивните .Обука на вашиот babys прст способност.Опис : - Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да се врзуваат и поштенски својот пат во облекување животни вештини. - Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се патент, чевли чипка, тока, вратата botls, слушалка, заклучување, и повеќе живот пракса моторни вештини. - Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користење на нивните .Обука на вашиот babys прст способност. - Изработени од природни дрва, зафатен одбор е без тешко агли.да се игра. - Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Size : 38x30cm/14.96x11.81inch Package Вклучува : 1 Парче Зафатен Одбор : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

- Material:
Wooden
- Size:
38x30cm/14.96x11.81inch
Package Includes:
1 Piece Busy Board :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Вака можеби ќе ви се допадне..