• Свеж
Се повлече Заедно Активност Коњ Les Цик и Изгубена
zoom_in

Се повлече Заедно Активност Коњ Les Цик и Изгубена

DEN 1164.00

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Се повлече Заедно Активност Коњ е совршен подарок за малите развој на моторните вештини и учење да одат.Ова светло обоени повлече играчка се состои од три одделни парчиња кои се одржуваат заедно со едноставна топка-и-јамка дизајн, повикувајќи младите умови да дознаам како да се latch и ослободете го тоа.Zadig на коњ, исто така може да се најде во оваа група, како раководител на возот.Тој карактеристики забава бирање на двете страни на својот зелено-сина шарени телото кои се вртат кога се повлече.Еден е насликан како компас. (Но, бидете свесни мама и тато, францускиот збор за Запад е ¢ €œOuest†па погледнете за “O†наместо “W†на овој компас!).Центарот на овој воз има две повеќе животни облечени за на отворено авантура на зимски ден.На caboose карактеристики отворен, кружни играчка украсени со големи и мали ѕвезди против убава сина позадина, украсена со името на компанијата ¢ €œMoulin Roty.â€.

Вака можеби ќе ви се допадне..