• Свеж
RUIRUIY Стерео во Автомобил,9.7 во WiFi Рацете Слободни Bluetooth 1+16GB Автомобил GPS Навигација MP5 Стерео Радио Автомобил Електроника Автомобил Додатоци за Camry 2006-2011
zoom_in

RUIRUIY Стерео во Автомобил,9.7 во WiFi Рацете Слободни Bluetooth 1+16GB Автомобил GPS Навигација MP5 Стерео Радио

DEN 2282.40

Од стока
check Во продавницата

✅Поддржуваат Bluetooth hands‑free и телефонски книга, поддршка оригинални автомобил воланот копчето и мобилен телефон прикажување на екранот линк функција за i OS и за Android. ✅Вграден Wi‑Fi антена и поддршка "жешко" место конекција, мобилен телефон може да се користи Wi‑Fi "жешко" место или пристапна точка, со 87.5‑108 MHz FM фреквенција на опсегот, FM интегрира 18 пре‑конфигуриран станици. ✅Поддршка GPS мапи, поддршката за Google Онлајн Мапа, за Yandex.navi / Онлајн за Waze / за Sygic и така натаму.Исто така може и директно да кликнете за да симнете нови локални мапата. ✅Ви обезбеди со детални упатства, и секоја жица има етикета опис, па вие не мора да се грижите за инсталација и употреба кога ќе го добиете производот. ✅Едноставен за инсталација и по инсталацијата ќе заврши, тоа може да го подобри вашето возачко задоволство и збогатете го вашето возачко безбедност.FSpecification : Предмет Тип : Автомобил MP5 Материјал : Метални + Пластика Fitment : Одговара за Camry 2006-2011 Како да го Користите : 1. Олабави завртки на централната control panel. 2. Отстранете ја намали на централната control panel. 3. Отстранување на оригиналниот автомобил централниот контролен панел и да се размонтираат оригинални автомобил е мултимедијални домаќин. 4. Организирање на GPS антената на нови навигација главната единица. 5. Проверете и да се поврзете на сигнал приклучок и кабелот за напојување plug на оддалечена машина. 6. Поврзете го сигнал линија приклучокот, ДО power plug и GPS антената на нови навигација домаќин. 7. Моќта на возилото и проверете дали на нови навигација домаќин е да работи правилно. 8. Започнете navigation и drive круг околу, проверете дали навигација координатите се нетираат и дали GPS позиционирање е поврзан. 9. По пат на тест е завршен, возилото може да се врати, откако без проблеми.Пакет Листа : 1 x Автомобил MP5 2 x Прирачник 2 x USB Кабел за Продолжување 1 x GPS Антена 3 x приклучен Кабел 1 x Жици се Подигнат.

Вака можеби ќе ви се допадне..