• Свеж
Здрава Потекло Органски Екстра Девственото Кокосово Масло, 54 Унца
zoom_in

Здрава Потекло Органски Екстра Девственото Кокосово Масло, 54 Унца

DEN 342.96

Од стока
check Во продавницата

Тоа е високиот квалитет на здрав производ.Во текот на летните месеци производи може да се дојде топло, но продавници и бродови производи во согласност со производителите' препораки, кога е предвидено.Природни.Органски Екстра Девственото Кокосово Масло.Содржи 62% Среден Синџир Триглицериди.Погодни за Вегетаријанци и Вегани.Извлечена од Свежо Кокосово Млеко; 100% Природни, Ладно-цедените & Нерафинирано .Брендот на ЗДРАВА ПОТЕКЛО.Произведени во сад.

Вака можеби ќе ви се допадне..