• Свеж
Moen YB6408ORB Belfield Pivoting Тоалетна Хартија Носителот, Масло Протри Бронза
zoom_in

Moen YB6408ORB Belfield Pivoting Тоалетна Хартија Носителот, Масло Протри Бронза

DEN 383.76

Од стока
check Во продавницата

Масло Протри Бронза заврши обезбедува богат, темно кафена, Стариот Свет заврши со впечатлива светло и темно акценти.Монтажа на систем поедноставува инсталација.Pivoting хартија држачот.Метал монтажа пост за дополнителна безбедност.да чешми дека совршено рамнотежа со вода под притисок, Moen поставува стандард за покажана исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн.Донесе елеганција во вашиот дом со премиум селекции од Moen.Од софистицираност на периодот традиционалната до рационализација на лицето на минималистички современа, ќе најдете голем број на неверојатни начини да ги изразат вашиот стил со производи од Moen.Williamsburg ера детали и сложена дизајн облини им даде на секоја Belfield тапа безвременски изглед, а заврши повеќе опции додадете јасно личен допир на традиционален стил.

Вака можеби ќе ви се допадне..