• Свеж
PITAKA Магнетни Тенок Случај Компатибилен со iPhone XR 6.1, MagEZ Случај Aramid Влакна [Вистински аеро Занаети Материјал] Телефон Случај,Минималистички Најсилните Трајни Удобно
zoom_in

PITAKA Магнетни Тенок Случај Компатибилен со iPhone XR 6.1, MagEZ Случај Aramid Влакна [Вистински аеро Занаети

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

Супер-тенок - Уживајте во вашиот телефон со овој случај, кој е тенок одговара и потенки отколку пара.Премногу светло да се чувствуваат тежина додаден на вашиот телефон.Уште добро се заштити телефони од повеќето од дневниот капки.Ексклузивно аеро занаети Одделение Материјал - Изработени од 100% Aramid Влакна кои се користат во оклоп, вселенски летала, авионските мотори, и Формула 1 Трка автомобили.Специјален дизајн и сечење околу копчиња и пристаништа го прави тоа задржи слаб на вашиот телефон.Безжични полнење пријателски - ви Покаже најдобро сметководствената вредност и безжично полнење искуство со користење со PITAKA магнетни автомобил планината (Нови Mag EZ Планината Серија), единствен транзит слободни дизајн со метални плочки во внатрешноста ви овозможува да го користите PITAKA автомобил планината слободно, без лепење adhasive метална плоча на вашиот уред.Сепак, нема пречки за WIFI, GPS, Безжични полнење или вашиот сигнали.Мека 3 D-Зафат допир Текстура треба да се чувствуваат, да веруваме.Речиси се држи до својата рака без чувство на леплива.Заштитна три-слој на кожата и рачно полирање се применува на секој телефон случај.Одговара на вашиот телефон совршено - Лесно да пристапите до сите копчиња и пристаништа.Секоја отворањето не само што не е прецизно утврдено, но исто така дури и на "површината на ниво".-Пакетот вклучува : 1 x Mag EZ Случај компатибилен со i Phone XR.Белешки : екран заштитник не е вклучена.

Вака можеби ќе ви се допадне..