• Свеж
Google Пиксели 3А XL (64GB, 4GB) 6.0 Display GSM/CDMA Отклучен (AT&T/T-Mobile/Verizon/Спринт) 4G LTE Меѓународен Модел (Само Црн)
zoom_in

Google Пиксели 3А XL (64GB, 4GB) 6.0 Display GSM/CDMA Отклучен (AT&T/T-Mobile/Verizon/Спринт) 4G LTE Меѓународен

DEN 3743.76

Од стока
check Во продавницата

Меѓународен Модел, не Може да има НИ гаранција.Компатибилен со било GSM Мрежи како на пример ВО во телефонот.Извонредна камера со карактеристики како што се Ноќ Поглед, режимот на портрет, а HDR плус.Батерија која трошоци брзо и трае во текот на целиот ден.Сите helpfulness на Google Асистент изграден како и три години на безбедност и оперативен СИСТЕМ надградби вклучени.За САД Купувачи : Овој паметен Телефон е компатибилен/ќе работат со било GSM Мрежи како AT&T, T-Mobile (за точната на подготвеност 2Г GSM, 3 G, 4 G/LTE компатибилност, ве молиме проверете со вашиот мрежен оператор однапред пред да го купите) и, исто така, со CDMA Мрежи како што се VERIZON, СПРИНТ, НИ МОБИЛНИТЕ.

Вака можеби ќе ви се допадне..