• Свеж
Kitoo Наменета за Samsung Galaxy Note 8 Случај со Потпирач, Воена Одделение 12ft. Капка Тестирани - Црвена
zoom_in

Kitoo Наменета за Samsung Galaxy Note 8 Случај со Потпирач, Воена Одделение 12ft. Капка Тестирани - Црвена

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со Samsung Galaxy Note 8 : Тешки тенок тешко TPU и КОМПЈУТЕР со мека гума хибрид структура обезбедува shockproof заштита од случаен капки, шокови, и испакнатините.Екран и Камера Заштита : smartphone случај покрие карактеристики покрена пред работ усните и леќа усните и обезбедува стабилна заштита за екранот на телефонот & леќи на камерата кога падна и во секојдневна употреба.Тенок одговара : Држи вашиот уред тенка и форма фитинг за да одговара на правото во вашиот џеб и торба.Оваа фантастична случаи дава вашиот телефон и свеж изглед, а тоа би можело да биде совршен подарок.Прецизни Cutouts : Широк cutouts и одговорно притиснете копчињата, како и лесен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Безжични Полнење Компатибилен : Безжичните ефикасноста на полнење до 98%.

Вака можеби ќе ви се допадне..