• Свеж
Ирваси Мов Конзервирани | Маслинесто Зелена Боја Мов | 4 Унци од Мов Зелена Самовила за Градини, Terrariums и Било Занает или Цветни Проект | Плус Бесплатна Поморски книга
zoom_in

Ирваси Мов Конзервирани | Маслинесто Зелена Боја Мов | 4 Унци од Мов Зелена Самовила за Градини, Terrariums и Било

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

ПРЕМИУМ ИРВАСИ МОВ - Нашите конзервирани Ирваси Мов ќе додадете боја и vibrancy да било занает на цветни проект.ЧИСТА ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ МОВ - помалку прашина од нормално mosses, живописни бои на мов се enhanced да трае.ЖИВОПИСНИ БОИ И БОГАТИ ТЕКСТУРИ - прави оваа природна, мека, вистински производ совршен за уметности, занаети, и цветни аранжмани, венци, минијатурни сцени, potted растенија, на possiblities се бескрајни!.СОВРШЕН ЗА САМОВИЛА ГРАДИНИ - Свитливи и лесен за користење, нашите мов додава боја и текстура која е совршен во терариум колекции, нежен минијатурни сцени и самовила градини.УДОБЕН ПРОЕКТ ГОЛЕМИНА - 4 унци (тежина) е доволно за неколку мали проекти или еден голем една!.p>Наутички Здроби Тргување Премиум Ирваси Мос е совршен за додавајќи дека совршен природен, mossy акцент на цветни аранжмани, занает проект, или да вашиот Самовила Градина!Нашите Ирваси Мов доаѓа во пакување од 2 унци на обоени мов.Ова е совршен износ за проекти на мали и големи, како самовила градини, минијатурни scences, реплики, училишни проекти, затворен мов градина, terrariums, цветни аранжмани-насекаде или било каде, само треба да додадете дополнителна допир на боја и текстура!Зошто Купување Наутички Здроби Тргување бренд Мов : *Нашите mosses се избрани за да се обезбеди најдобар избор и вредност*Сите пратки се внимателно и професионално спакувана да пристигне во најдобра можна состојба*Мека и сунѓерот како текстура - пред се чистат и подготвени за use This убава боја и уникатни мов ќе ве инспирира да додадете еден допир на боја и текстура на многу занает проекти.*Употреба во самовила градини или минијатурни сцени*Покрие делови од почвата или за употреба во potted растенија *Совршен во училиште проекти или реплики*Функционира одлично како природни терариум или аквариум оркестарот *Изработка на централен или други рачно изработени item ALL СТАВКИ ВКЛУЧЕНИ ТУКА НЕ СЕ ЗАГРОЗЕНИ И ИМААТ БИЛ ОСЛОБОДЕН од СТРАНА НА САДРИБИ И ДИВИ ЖИВОТНИ УСЛУГА И ОБИЧАИ.АСТРОНОМСКИ ЗДРОБИ ТРГУВАЊЕ е мал бизнис посветен на тоа клиенти.Ако вашата нарачка не е целосно задоволителна, ќе се разменат или да се вратат во било кое време.

Вака можеби ќе ви се допадне..