• Свеж
GTRACING Игри Стол, Големи и Високи Компјутер Стол, Ергономски Висока Назад Прилагодливи Игри Стол со 4D потпирачи за раце,Глава Перница, и Lumbar Поддршка, Сина
zoom_in

GTRACING Игри Стол, Големи и Високи Компјутер Стол, Ергономски Висока Назад Прилагодливи Игри Стол со 4D потпирачи

DEN 5997.60

Од стока
check Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Премиум Материјал : Ладно излечи пена, поудобно, анти-оксидација, еластичност еластичност и услуга живот; дебел ментална рамка, повеќе здрав и стабилен; премија СТП кожа, кожа пријателски и абење отпор.Удобно Дизајн : Ергономски backrest структура и убаво поместена потпирачи за глава се задржи фокусот на вашиот играта или да работат додека да и помогне на вашата назад остане удобно и болка бесплатно цел ден долг, широк назад обезбедува дополнителен простор за опуштено седење.Поддржува до 400lbs : Изграден со силна база, оваа тешка должност игри стол може да поддржи и до 400 фунти.Долготрајни и удобен за луѓе од сите големини.Повеќе Функции : Седиште висина и 4 D потпирач висина прилагодливи. 90 170 степен полулегнал. 360 степени зглобот.Напредни механизам за навалување на столбот заклучување на функцијата.Отстранлив потпирачи за глава и lumbar перница,надградба на вашиот искуство за долго време работат или интензивна игра.Игра и Канцеларија : GTRACING игри стол е идеална седиштето на избор за работа, студирање и игри.Тоа ќе совршено се вклопуваат во вашата игра соба или дом канцеларија со својот модерен и стилски изглед.И тоа ќе ти ги удобно за време на долгите седници на игра или работа.

Вака можеби ќе ви се допадне..