• Свеж
HMT НУ Farmhouse Мека Памучна Црно Бела Мрежа Прекривки Покрие Поставите Сива памучен ткаенина на карета Естетски Постелнина Сет 1 Прекривки Маска+2 Pillowcases Цар Големина
zoom_in

HMT НУ Farmhouse Мека Памучна Црно Бела Мрежа Прекривки Покрие Поставите Сива памучен ткаенина на карета Естетски

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

Бивол проверете plaid памучен ткаенина на карета геометриски модел на печатење во сиво црна и бела боја,тоа creats модерна и едноставна соба стил.Класичен безвременски сива боја бела геометриски памучен ткаенина на карета мрежа шема никогаш не е надвор од тој датум.Совршен за машки и женски кои сакаат животот на минимализам и трендови.Нашите сет постелнина со pillowcase Твин-2 парчиња : 1 парче прекривки покрие 104"x90" ,1 парче Pillowcase 20"x30".Сет НЕ вклучува било ВНАТРЕ СПОЈНИЦИ И ДОДАТОЦИ.Нашата слика на веб-страницата е вклучена утешителот да се покаже во потрага кога ќе се стави вашиот insert (внеси).Изработени од 100% памук, со користење на висока густина ткаат, мек лесен, удобен дише и кожа-friendly која ќе ги носи природно мека искуство.Скриен патент затворање и на четирите агли врски дизајн.Скриен патент затворање на дното, доволно Долго за вас да се стави на прекривки вметнете лесно.на секој агол има пар на врски.Едноставно лизга на прекривки се покријат околу вашиот утешителот и сигурно секој агол со прикачени врски.Потоа да се задржи на чекање на обезбеденото агли и се тресат на утешителот да помогнат да се падне во право место.Ние се обезбеди 15 дена задоволство; Ветување 7x24hs услуги на клиентите, било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш, нашиот тим ќе даде најдобро решение во рамките на кратко време.Спецификација : Ткаенини : Направен од висок квалитет на памук Шема : Дигитално Печатење.Нашите прекривки покрие поставени со не исчезнува, лесен за чистење на кожата-пријателски,лесни,издржливи,дише。 Таписерии изработка,двојно игли за шиење работ,директно крои, реактивен печатење и боење технологија,и тоа умно поставени патент,исто како и занаети.Строга контрола на квалитетот.Кога производот ќе заврши,ќе имаме професионална квалитет на инспекторите да врши две строги проверки на производите.Зошто ви треба најмалку една 100% памук прекривки покрие поставите дома? 100% памук, прекривки корица има добра вода imbibition. 100% памук, прекривки корица има добри топлина и удобност,без оглед на пролет, лето, есен и зима Памук е природни влакна, кои не предизвикуваат никакви иритација или несакани ефекти кога се во контакт со кожата Големина Информации : Твин големина 1 Прекривки ги покрие : 68x86 инчи, 1 Перница шарлатан : 20x30 инчи Полна големина 1 Прекривки ги покрие : 79x90 инчи, 2 Перница шамс : 20x30 инчи Кралицата големина 1 Прекривки ги покрие : 90x90 инчи, 2 Перница шамс : 20x30 инчи Цар големина 1 Прекривки ги покрие : 104x90 инчи, 2 Перница шамс : 20x36 инчи Пакетот Вклучува : 1x Прекривки капак (Без Утешителот) 2x Перница шамс ГРИЖА НАСТАВА се Мијат со ладна вода со благ/деликатна детергент ((помлади од 35℃/95℉) не кајгана не ја собори се исуши (или собори сува на ниска температура) Близина на патент пред перење Внимание : Оваа постелнина поставите не вклучува било утешителот или пополнување или РАМНИ ЛИСТОВИ.Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување.

Вака можеби ќе ви се допадне..