• Свеж
HAOKTSB Накит, Кутии за Накит Кутија за Девојки,Lockable Накит Случај за Деца,Накит Организатор со 2 Фиоки и Огледало за Прстени,Белегзии,Обетки Накит Складирање Кутија (Бо?
zoom_in

HAOKTSB Накит, Кутии за Накит Кутија за Девојки,Lockable Накит Случај за Деца,Накит Организатор со 2 Фиоки и Огледало

DEN 3432.72

Од стока
check Во продавницата

Овој накит организаторот може да се одржи речиси сите различни накит и додатоци.Патување Накит Организатор : Уникатна 3-Ниво дизајн.Првиот слој е 8 слотови,4 поделени прегради и 1 купето со капак,вториот има 4 прегради на истиот големини,третиот слој не имате било какви dividers.Поголем Простор за Складирање : Погодна за девојки или жени да го организира нивниот накит,како ѓердани,алки,белегзии,прстени,обетки,cufflinks,шноли,очила за сонце и други jewelleries изглед и процес : 9.05 x 6.2 x 6.7 инчи.Lockable Огледало Накит Кутии : Lockable дизајн додава безбедност на накит организаторот.Рачка на врвот прави накит случај преносни,ви овозможува однесе каде што сакате.Премиум Сомот Материјал : Направен од премија на животната средина-пријателски синтетички СТП кожа,меки кадифени поставата и висок квалитет фланелен боксери внатрешни работи.Кутијата се вклопува различни големина накит и може да ги исполни вашите дневни складирање потреби.Патување Накит Организатор : Уникатна 3-Ниво дизајн.Првиот слој е 8 слотови,4 поделени прегради и 1 купето со капак,вториот има 4 прегради на истиот големини,третиот слој не имате било какви dividers.Тоа може да накит за да ги задоволат вашите различни потреби.(Ве молиме имајте предвид дека накит и accesseries не се опфатени!);Поголем Простор за Складирање : Погодна за девојки или жени да го организира нивниот накит,како ѓердани,алки,белегзии,прстени,обетки,cufflinks,шноли,очила за сонце и други jewelleries изглед и процес : 9.05 x 6.2 x 6.7 инчи.Тоа е мека на допир и го заштитува вашиот накит од било кој вид на штета.

Вака можеби ќе ви се допадне..