• Свеж
ПРЕБАРАЈ Покровителство на - Шума + Мос
zoom_in

ПРЕБАРАЈ Покровителство на - Шума + Мос

DEN 2752.32

Од стока
check Во продавницата

AT-XR ЗАКЛУЧУВАЊЕ ПРЕБАРАЈ е патентиран Assisted Технологија (ВО) XR Заклучување, обезбедува брза, една рака го отворите и цврсти заклучување-up откако се отвори.Сигурна и моќна, можат да го издржат 1500 фунти на сила, НА-XR Заклучување обезбедува крајната изградена-во сечилото заклучување безбедност кога се отвори и го осигурува само се отвора кога се наменети.БЕЗБЕДНОСТ 2.0 ПРЕБАРАЈ работел со корисниците за да се развие еден ambidextrous безбедност дека е толку лесно како што е брзо да ги користите.Дизајниран да биде интуитивен и користат природни движењата на рацете, тоа значи дека не мора да се скрши вашиот потпора да работат на тоа.Откако се отвори, се заклучува во место како палец backstop.Сè безбедност треба да биде.CRYO D2 ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО сестрано високо-јаглерод алатка челик дека е замрзната термички обработени да ПРЕБАРАЈ е уникатна изведба спецификации.D2 обезбедува идеална комбинација на работ на задржување и издржливост на долг рок.Покровителство НА - Шума + Мов.

Вака можеби ќе ви се допадне..