• Свеж
Omilik 18V 1А AC да DC Адаптер за Напојување, НИ Ѕид Полнач, DC Plug 5.5x2.1mm 5.5mmx2.5mm Компатибилен со 18volt (0.1 А 0.15 На 0.2 0.25 На 0.3 А 0.4 А 0.5 А За 0,6 0,7 А 0.8 На 0.9 А) 100mA-1000mA Опрема
zoom_in

Omilik 18V 1А AC да DC Адаптер за Напојување, НИ Ѕид Полнач, DC Plug 5.5x2.1mm 5.5mmx2.5mm Компатибилен со 18volt

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

1.КОМПАТИБИЛЕН СО : Одговара за 18 V 0.1 A~1А 18 V 0.1 A~1А (0.1 а 100ma/ 0.15 на 150ma/ 0.2 a 200ma/ 0.25 на 250ma/ 0.3 на 300ma/ 0.4 а 400ma/ 0.5 a 500ma/ 0.6 на 600ma/ 0.7 на 700ma/ 0.8 на 800ma/ 0.9 на 900ma) електронска опрема со 5.5*2.1 mm 5.5*2,5 mm DC приклучокот. 2.СПЕЦИФИКАЦИИ : Свет, широк Влезниот Напон 100 ~ 240 V, Излезен Напон 18 Volt, Излезна Струја 1А, Max текст на струјата : 0.5 A, Max Rated Моќност : 18 W. 3.БЕЗБЕДНОСТ И СВЕТЛИНА - Замена на Производот! (Не-ОЕМ но, 100% Компатибилен).Сите наши производни линии се стави низ ригорозна контрола на квалитет, постапки за да се обезбеди безбедна, сигурна работа за годините што доаѓаат.Покрај тоа, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање.Мал и лесен за убедување, преносливост и складирање.Лесно да се земе било каде. 4.Екстра Долг Кабелот за Напојување : 6ft вкупна должина на кабелот ви држи вклучен-во во било која работна средина.Зошто јас го изберат тоа? -Мали и лесни за погодност, преносливост и складирање.Лесно да се земе било каде-Висока ефикасност и ниска потрошувачка на енергија, ниска температура и без бучава во полна wattage работа -Заштита на Вашиот Уред : во Текот Напон Заштита, во Текот на Топлина Заштита-Висок квалитет школка и 6 метри мозок, доволно долго да ги исполнува сите ваши потреби.Нема потреба да се грижите за поврзување на ѕид или агол ⚡⚡СПЕЦИФИКАЦИИ : Должина : 6 Стапки Излезен Напон : 18 V 1А Излезна Моќност (макс.) : 18 Wats Влезен Напон : 100-240 V 50-60 Hz DC Plug Поларитетот : Центар Позитивни DC Plug Надворешниот Дијаметар : 5.5*2.1 & 5.5*2.5 Пакетот вклучува : Напојување Адаптер за полнач x 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..