• Свеж
С&D Алатка Компанија 15277-J107 Jeweler е Slotting Пили, High Speed Челик, 1 Дијаметар, 0.018 Ширина, 3/8 Дупка Големина, 24 Заби по Инч, 76 Заби по Видов
zoom_in

С&D Алатка Компанија 15277-J107 Jeweler е Slotting Пили, High Speed Челик, 1 Дијаметар, 0.018 Ширина, 3/8 Дупка

DEN 333.60

Од стока
check Во продавницата

Jeweler е Slotting Пили - High Speed Челик.Дијаметар : 1 - Ширина : .018 - Дупка Големина : 3/8 - Заби по Инч : 24 - Заби по Видов : 76. Некои Пили доставени без keyways.Произведено во САД.Овие пили се дизајнирани за сечењето на тенки цевки, жица, или како материјали и за slotting многу работа материјал.

Вака можеби ќе ви се допадне..