• Свеж
Luomansi Премиум Човечка коса Чипка Фронтален Перики Транспарентен Remy Коса 13x6 180% Густина (Тело Бран, 26)
zoom_in

Luomansi Премиум Човечка коса Чипка Фронтален Перики Транспарентен Remy Коса 13x6 180% Густина (Тело Бран, 26)

DEN 11599.92

Од стока
check Во продавницата

Човечка Коса, Реми, невидливи јазли, пред чипка, 13x6, транспарентни. [Чипка] Транспарентни пред чипка, невидливи јазли овозможува партиција како сакаш [Материјал] Реми коса, мека, чиста, метежот слободни и удобно против кожата, 13x6 слободни дел чипка [Квалитет] Најдобар квалитет на косата, вистински изработка, 180% густина, обезбедува посакуваната природен изглед.Може да се recolored, исправи или restyled.

Вака можеби ќе ви се допадне..