• Свеж
ZZWZM Полици Кабинети Полица Дома Големи Практични Кат Железо Кујна Бања Полица Партиција Полица Кујна Складирање Кабинет Приемник
zoom_in

ZZWZM Полици Кабинети Полица Дома Големи Практични Кат Железо Кујна Бања Полица Партиција Полица Кујна Складирање

DEN 8151.12

Од стока
check Во продавницата

Запечатени храна, Играчки украси, Potted, Капење статии.Кујнски прибор леќата.Класификација : Не-преклопување на Решетката.Тип : Чување На Носителите & Полици.Мулти-функционална Употреба : се Предвидува за складирање и организација за кујна, таванот, бања или канцеларија, итн.Функција : Еко-Friendly Size : Како на сликата show Color : Како на сликата show Quantity : 1 x складирање rack(Јадења и други прибор на сликата не се вклучени)Простор за заштеда на Простор : Оваа полица може да ви обезбеди повеќе дополнителен простор за складирање за да се задржи предмети уредни.Пакет Листа : 1 * Чување Полица.

Вака можеби ќе ви се допадне..