• Свеж
Африкански машка Облека Мода Одговараат на Две Парчиња Поставени Dashiki Облека Врвот Панталона Тренерки
zoom_in

Африкански машка Облека Мода Одговараат на Две Парчиња Поставени Dashiki Облека Врвот Панталона Тренерки

DEN 1726.80

Од стока
check Во продавницата

Копче затворање.ГОЛЕМИНА НА ЗАБЕЛЕШКА S≈39-40 R, M≈41-42 R, L≈43-44 R, L+≈45-46 R, XL≈47-48 R, XL+≈49-50, XXL≈51-52 R.Можете да ги купите различни големини или бои одеднаш, и враќање на несоодветни големина.Ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА на ТАБЕЛАТА во опис внимателно за да се избегне губење на време и пари на се враќа.Ако не сте сигурни, ние силно препорачуваме да се распрашате за големината прво.Можете да ни кажете вашата висина, тежина, градите,половината обемот и ние ќе дознаам најдобри големина за вас.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛ & КВАЛИТЕТ Направени од Полиестер помеша Одговараат на Ткаенини,Тоа е удобно, дише, помек, неспокојот, анти-навремено, не топка,полесно да се мијат и се задржи формата.МОРЕ&ALP се Фокусира на Класичен Африкански Мажите Одговара,тоа е причината зошто ние се комбинираат убаво материјали и внимателни изработка да ви донесе совршен Dashiki одговара.КЛАСИЧЕН & ТЕНОК ОДГОВАРА Мода и Класичната Африкански стил mens костуми,Невидливи патент на десната страна на половината за лесна за носење, 2 парче сет на традиционалните Африкански dashiki кошула и панталони со Еластична корселе.Ќе го најдете не само паметни, туку исто така и удобно.Оваа облека моменти за вашиот уникатен шарм и стил, и да го прави ќе го добиете безброј комплименти.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН Овој костим собата е погоден за повеќе прилики, како што се свадби, бизнис средби, кои Датираат, модни ревии, партии, фестивал, роденден, матурска, големиот одмор или само секојдневна употреба.Совршен Подарок за семејства, браќа/дечко, татко или сопруг/себе.МОРЕ&ALP ВИ ОДГОВАРААТ ДО Разни бои, што ви дава повеќе опции за носење според различни сезона и прилики.Ние силно препорачуваме да купите повеќе бои и тоа ќе биде толку лесно да се најде вашата правилна костим за секој настан.

Вака можеби ќе ви се допадне..