• Свеж
WALNUTA Ретро Тркала Леано Железо Ѕид Монтирани на Јадица со Четири Закачалки Farmhouse Акценти Дом Градина Оркестарот Метални Полици
zoom_in

WALNUTA Ретро Тркала Леано Железо Ѕид Монтирани на Јадица со Четири Закачалки Farmhouse Акценти Дом Градина Оркестарот

DEN 4638.96

Од стока
check Во продавницата

Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со пред-drilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени за траен.Одличен за Кеси, Виси Оркестарот, Крпи, марами.Направена од леано железо Уникатен cattail тема дизајнирани да функционираат како јадица.Се користи за да се откажам копчиња, капи или употреба само како ѕид декорација Завртки вклучени.Тешки Цврстата Екипа Пеглаат со пред-drilled дупки за лесно монтирање.Гроздобер Антички шарм дизајн, боени за траен.Одличен за Кеси, Виси Оркестарот, Крпи, марами.Направена од леано железо Уникатен cattail тема дизајнирани да функционираат како јадица.Се користи за да се откажам копчиња, капи или употреба само како ѕид декорација Завртки вклучени.1. Материјал : леано железо;2. Боја : антички;3. Објектот големина : 29x6x16.5cm H, околу 766g;4. Пакување : 1 парче со меур торба завиткан по браун брановидни кутија.Пакет Листа : 1 x Hook Notice : 1.Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.

Вака можеби ќе ви се допадне..