• Свеж
RARITYUS Природна Гума Топла Вода во Шише Топла Вода Торба Страна, Нозете, Стомакот Потопло со Симпатична Еднорог Мека Кадифен 0.75 Литар
zoom_in

RARITYUS Природна Гума Топла Вода во Шише Топла Вода Торба Страна, Нозете, Стомакот Потопло со Симпатична Еднорог

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

❤ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Направен од задебелена гума и Симпатична Еднорог Кадифен Капак.Го задржат топлина подолго и анти-експлозија безбедност дизајн, остатокот увери дека нема да се изгори. ❤УНИКАТЕН ДИЗАЈН и НАЈДОБАР ПОДАРОК : Симпатична еднорог покрие дизајн, секој луѓето ќе сакаат тоа , исто така, совршен роденден или Божиќ подарок, идеален за одржување сте пријатно во текот на ноќта или брзо болка. ❤ГОЛЕМИНА : 10.2" x 6.3" (Lx W), Капацитет 750ml, Доаѓа со заштитна фланелен боксери кадифен поклопец за да го спречи врелиот шише од тоа да биде во директен контакт со вашата кожа, и тоа исто така може да се задржи на топла вода за подолг период на време. ❤АНТИ-LEAK : широката уста шише вклучува анти-spurt усна со безбедна затка, така што тоа може да се пополни на вода во шише повеќе лесно и да се намали ризикот од изгореници од жешката вода.тоа е лесно да се носат кога ќе затворен или отворен. ❤МУЛТИ-за УПОТРЕБА : одличен помошник за да заспие побрзо и да добиете добар ноќен одмор под ладна ноќ и носи дополнителна топлина каде што тоа е потребно.Компактен и пренослив, совршен за кампување, патување, дневна соба, студија соба, канцеларија, автомобил употреба или друга надворешна настани.Најдобар подарок за да ги даде на лице те сакам!.Спецификации : - Материјал : Природна гума.- На Надворешниот Поклопец Материјал : Кадифен Капак.- Шише Отворање/Затворање Тип : Капа.- Стил : Симпатична еднорог дизајн.- Пакет : 1 Гума Топла Вода во Шише и 1 Симпатична Еднорог Кадифен Капак.Мулти-Функција Топла Вода во Шише : 1) Топла вода во шишиња може да се смири и да ги смири децата.2) Топла вода во шишиња може да ги задржи нозете топло и удобно.3) Топла вода во шишиња се лесни за носење, особено на долг лет или автобус возење.4) симпатична еднорог газирани шише за вода се покријат за да се спречи топла гума од тоа да биде во директен контакт со вашата кожа да предизвика изгореници, плус тоа има повеќе елегантен и личен изглед.Топло Совети : 1) Деца мораат да го користите под надзор.2) При пополнување на топла вода во шише ,не користете го во зовриена вода.3) Проверете затка за употреба и абење штета на редовни интервали.4) да Бидат сигурни дека за да се извади на литургија, кога перење на топла вода во шише.5) Топла вода во шише може да предизвика изгореници - избегне пролонгирана директен контакт на кожата.6) При пополнување, држи шишето во исправена положба и да се пополни полека да се избегне топла вода јавните назад.7) По пополнување, нека вишокот на воздух во топла вода шише надвор, а потоа завртка во затка тесни.Проверете за протекување пред да го користите.

Вака можеби ќе ви се допадне..