• Свеж
4P Surge Protector Трајни Стабилна Електрична Опрема за Енергија Дистрибуција Кабинет(50KA)
zoom_in

4P Surge Protector Трајни Стабилна Електрична Опрема за Енергија Дистрибуција Кабинет(50KA)

DEN 1763.76

Од стока
check Во продавницата

На метал раст тока се користи за лесна инсталација и да може да се залепи на водич железнички.Производот е оценет напон е 385 VAC, напон заштита ниво е ≤2.5 k V и време на одговор е Функција : 1. На метал раст тока се користи за лесна инсталација и да може да се залепи на водич железнички.2. Школката се направи на безбеден пламен‑retardant PBT материјал, ефикасно спречување на пожар опасности.3. Заштитник можат да се заменат без исклучување, одржување е едноставен и лесен, на база може да се користи, намалување на трошоци за одржување.4. Кога електрична мрежа е погоден од гром, заштита се остварува во рамките на nanoseconds, и напонот е ограничена на одреден заштита ниво.5. Производот е оценет напон е 385 VAC, напон заштита ниво е ≤2.5 k V и време на одговор е

Вака можеби ќе ви се допадне..