• Свеж
WXYU 26 Подови Уметност Сушење Багажник, Метална Боја Слој Слика Албум Екранот Багажник, Погоден за Домашни и Уметност Училиште Маслото Сушење, е за Деца (Големина : 26 П
zoom_in

WXYU 26 Подови Уметност Сушење Багажник, Метална Боја Слој Слика Албум Екранот Багажник, Погоден за Домашни и Уметност

DEN 1274.40

Од стока
check Во продавницата

Издржлив материјал : слободно-стои рамката е направена на здрав прав-обложени метална жица.На трајни структура може да се одржи до 75 килограми и има долг животен век.Функција : многу погодна за мали листови, стандардна големина постери и кралскиот големина акварел хартија, со доволно сушење простор, може да се користи за слики или серија на графики за целата класа.Уметноста полица има 26 ката, а растојанието помеѓу нив е 4.5 cm или помалку, полица проред е поголема.Многу е погоден за нега центри и уметнички класи, уметност училници или студија.Простор за заштеда и лесно да се движите : Оваа уметност складирање кутија е опремен со 4 casters, кој е лесно да се движите и да ги зачувува простор : 82cm високи, тоа е совршена големина за деца и возрасни.Собрание : Оваа уметност организатор вклучува собранието инструкции, завртки и алатки.Тоа може да биде инсталирана во неколку минути.Кога чистење, само избришете ја со влажна крпа или било кој стандарден почиста.Добредојдовте на нашиот магазин 1. Овие полици за сушење се совршени за сушење и чување на до-и-доаѓаат уметници' ремек во која било класа или уметност соба. 2. Издржливи поли-обложена метални сталажи овозможи слики и други уметнички дела да лежи рамно и суво, и има доволно простор меѓу секоја полица, така уметнички дела, нема да бидат погодени.Име : Уметност сушење рек Материјал : метал и жица Спецификации : како што е прикажано Пакување : сушење багажник, инсталација на алатки Совет : големината што е опишано на страница може да има некоја грешка од 1-2cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..