• Свеж
ZYBW Перница Дише седиште септември 4 Круг Стол Перници од Надвор кон Внатре во Лен Ткаенини во Обична Памучна-Поместена Поместена Душекот Места Роса 40x40 cm (16x16 инчи)
zoom_in

ZYBW Перница Дише седиште септември 4 Круг Стол Перници од Надвор кон Внатре во Лен Ткаенини во Обична Памучна-Поместена

DEN 1679.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : Круг стол влошки се поместена со висок квалитет памук, лен кој гарантира тоа останува мека и меки.quilted да се избегне грутки и изедначување со текот на времето.ИЗДРЖЛИВИ : премиум перница е направен со quilted процес што не се заклучи на своето филер,давајќи му голема сила и издржливост,што го прави трајни и sedentary.СОВРШЕН СЕДИШТЕ ЗА ВОЗРАСНИ И ДЕЦА : Додадете повеќе на висина додека возите,компјутер биро работа или вечера.Совршен за секое седење - само го дофати стол перница и да ја однесете со вас за дополнителна удобност насекаде во вашиот дом.Совршен за кујна,трпезарија и сите други стол дека треба екстра комфорт.Ве молиме имајте во предвид дека производот ќе пристигне во државата малку компресирани; ве Молиме оставете неколку дена за производот да се прошири кон конечната големина наведени во опис.Ова седиште перница е полнети со висок квалитет PP памук кој гарантира перница работи и за долго време и е удобно да седат на.Вметнете материјал : ПП cotton Cover материјал : памук и linen Pattern : Цврсти color Size : дијаметар 40cm,со дијаметар од 45см,со дијаметар од 50cm Package вклучува : 4pcs седиште cushion This висок квалитет на стол перница е идејата за секојдневна употреба.На перница погоден за повеќето Канцелариски столови,биро, столици,јадење столици,столче и авион.Така што тоа може да се користи во затворени простории како кат перница,јадење стол перница,автомобил седиште перница или отворено градина седиште перница.Оваа перница е дизајниран да ја ублажат болката Од lumbar,хип,coccyx.Напомена : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење,бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.Внесете го продавница за да пребарувате повеќе перници : Лулка стол перница,канцеларија стол перница,мемориска пена стол перница,патио стол перница,јадење стол перници,плетен стол, перници,дневна стол перница,јајце столот перница,столче перници,игри стол перница,висок стол перница,деца стол перница,симпатична стол перница.

Вака можеби ќе ви се допадне..