• Свеж
GIBZ Tablecloths за Тркалезни Маси Памук, Лен Падне Маса Крпа денот на Благодарноста Табела Покритие за Кујна Јадење, на Отворено, Божиќ, Роденденот, 70 x 70
zoom_in

GIBZ Tablecloths за Тркалезни Маси Памук, Лен Падне Маса Крпа денот на Благодарноста Табела Покритие за Кујна Јадење,

DEN 1679.76

Од стока
check Во продавницата

⭐[SIZE] 70 x 70 инчи круг tablecloth, одговараат за дијаметар 47 - 59 инчи тркалезна маса, 4 - 6 места. ⭐[Различни Дизајн] Едноставна шема, tablecloths за тркалезни маси со чипка, како на декорација на собата, тоа е многу убава!. ⭐[Висок Квалитет] кружни tablecloth усвојува технологија на печатење, боите не е лесно да падне, и на печатење е јасно, памук, лен материјал, добра допир падне tablecloth, мека и виси.Тоа не е лесно да се оштетат кога се користи на отворено. ⭐[Применливи Сцени] Круг tablecloths може да дојде во рака, на сите видови на среќни денови, убава tablecloth може да додадете сјај на трпезарија и кујна, да оставиме добри спомени и да се зголеми семејството атмосфера на благодарноста, забава, роденден. ⭐[Лесно да се Мијат] Падне tablecloth е течење доказ и не е лесно да се свитка.Тоа може да биде машина изми (ладна вода), може да користите фен.Тоа може да се задржи неговата оригинална изглед без пеглање.Ако сакате подобри резултати, се препорачува да се мијат со рака.

Вака можеби ќе ви се допадне..