• Свеж
(2500pcs) #X 10-24 1-1/2 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Torx Pin Легиран Челик, Обичен Бродови Слободни во САД од страна на Aspen сврзувачки елементи, AFTPR-81160-D5
zoom_in

(2500pcs) X 10-24 1-1/2 Безбедност Машина Завртки Копчето Главата Torx Pin Легиран Челик, Обичен Бродови Слободни

DEN 16520.40

Од стока
check Во продавницата

#X 10-24 1-1/2. Машина Завртки.Копчето Главата. 6-Лобус Pin Вози Torx Бренд.Легиран Челик.Подесувате Отпорни/Security Fastener Машина Завртки #X 10-24 1-1/2" Одморите=Ts25 Копчето Главата Torx Pin Вози Torx Бренд Легиран Челик Направен во САД.

Вака можеби ќе ви се допадне..