• Свеж
Повик СТП Кожа Ранец за Унисекс, Tiki Бар Модата Жените Торба Студентите Daypack за Колеџ Патување Бизнис
zoom_in

Повик СТП Кожа Ранец за Унисекс, Tiki Бар Модата Жените Торба Студентите Daypack за Колеџ Патување Бизнис

DEN 1223.76

Од стока
check Во продавницата

Висок Квалитет : Овој ранец за женски е направен на СТП кожа, здрав, лесни за секојдневниот живот, што е мода и издржливи.Димензии : 10.5 x 5 x 12.5 инчен (L x W x H),тоа е доволно голем за да можете да ја користите во секое прилики.Структура : 1 x Главниот Џеб, 1 x Zippered Скриена Преграда, 2 x Печ Џебови, 1 x Задните Анти-кражба Патент Џеб, прилагодлив рамо ремени за максимална удобност, лесна за носење, со висока густина и висока издржливост.Функционална Употреба : може да се носат како една торба или ранец, Ова унисекс кожа ранец може да се користи како торба за лаптоп или секојдневна ранец, совршен за патување, запознавање, шопинг, викенд getaways, канцеларија, пешачење, качување и други затворен и отворен активности кои што може да ги задоволи своите потреби во различни прилики.Елегантен и убава faux кожа текстура, тоа е тајна прегради и торба е изненадувачки пространа и удобна.Може да се скриете копчињата на задната страна од кесата е малку zip каде ремени се.

Вака можеби ќе ви се допадне..