• Свеж
YYMM Таблет Прилагодлив Држач, Мобилен Телефон Стојат Свитлива, со Сила Функција, Не се Лизга, Телефон Носител на Универзалната Десктоп Застане, за Други паметни теле
zoom_in

YYMM Таблет Прилагодлив Држач, Мобилен Телефон Стојат Свитлива, со Сила Функција, Не се Лизга, Телефон Носител

DEN 966.00

Од стока
check Во продавницата

Мулти-Агол Приспособување на Висина на дршката : универзална Таблета/Телефон Стојат лесно да ги исполнува вашите барања од повеќе агли на гледање кога го користите таблет, достапни висина опсег од 3.5"(86mm) да 6.7"(170mm), може да се прилагоди за да се удобно висина под различни околности.Таписерии Изработка : Цврстата алуминиумска легура, мазна работ, здрав, лесни, мали, преносни, кул метал универзална Таблета/Телефон Стојат појавување на i Pad/i Phone, други таблети и паметни телефони.Здрав Изградба Гумени Влошки : Гумени влошки и нозе на таблет стојат може да го заштитите вашиот уред од секојдневните гребнатини и лизгачки.SMart начин на Живот : таблет/телефон Стојат совршен за игра, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, снимање на видео.ЗДРАВ БЕЗБЕДНО ИЗГРАДБА : цврсто стојат усвојува цврст алуминиум и анти-нула силикон подлога.Издржливи алуминиум тело има вашиот уред постојано.Мазна работ, здрав, лесни, мали, преносни, кул метал и универзална.Здрав изградба гумена подлога : На гумена подлога и нозете на таблет носителот може да го заштитите вашиот уред од секојдневните гребнатини и лизгање таблета/телефон на сопствениците.Тоа е многу погоден за играње игри, гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување и на снимање.Материјал : алуминиум alloy Colour : Black Weight : 690g Include : мобилен телефон носителот * 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..