• Свеж
Shield Серија Случај за Мото E 2020, HAILASS 360° Тешки Анти-Падот TPU Заштита, Изградена во Потпирачот Покритие за Мото E 2020 6.2 инчен (Сина)
zoom_in

Shield Серија Случај за Мото E 2020, HAILASS 360° Тешки Анти-Падот TPU Заштита, Изградена во Потпирачот Покритие

DEN 287.52

Од стока
check Во продавницата

[Компатибилен] : Само компатибилни со Мото E 6.2 инчен (2020 Порака). [Добра функција] : дизајн на скриен потпирачот ви овозможува да се ослободи рацете, додека гледањето на видео лесно од повеќе агли.И исто така можете да изберете да се повлече стенд кога не ви е потребна. [Стабилна одбрана] : Цврсти одбранбени TPU браник е во комбинација со носат отпорни на КОМПЈУТЕР материјал, кој има нов анти капка перформанси и заштита на телефонот.Четирите агли на случајот биле streng thened да ги апсорбира штета предизвикана од судирот на најголема мера и да се обезбеди најдобрите shockproof перформанси на телефонот. [Совршен одговор и камера за заштита] : Прецизни намали одговори совршено да сите контроли, кои ви даваат лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и дигалки.Застана на работ на случајот спречува екранот на камерата од директно допирање на рамна површина и го спречува гребнатини. [Компатибилен со магнетни автомобил носителот] : Ова HAILASS shield серија случај има вграден во метална плоча, која може да се користи со магнетни автомобил држачот.Кога возите, можете да го ставите вашиот телефон на магнетни автомобил држачот за навигација, кој е многу удобен за вас за да пребарувате на пат.HAILASS Shield Серија случај само компатибилни со Мото E 2020 6.2 инч.Shield серија случај карактеристики 1.Скриени Стенд 2.Highquality материјали 3.Компатибилен со магнетни автомобил носителот Youmight сакате да знаете : Прашање 1 : дали камера и екран заштитени кога телефонот паѓа?Одговор 1 : Да, Мото E 2020 случај е специјално дизајнирана со покрена рабови за thescreen и камера.Обезбеди дополнителна заштита за телефонот за да се спречи гребнатини и да се намали други повреди.Прашање 2 : Можно точно да се поврзете телефонот џек и други пристаништа?Одговор 2 : Да, тоа лесно може да пристапите до сите порти, копчиња и приклучоци на Мото E 2020 година, ќе може да ги користат со доверба!Прашање 3 : Дали го поддржуваат услуга по продажбата?Answer3 : Да,доколку имате било какви прашања или ви се потребни нашите им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нашиот тим.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Вака можеби ќе ви се допадне..