• Свеж
Tlwangl Шминка Четка 13/5 компјутери Шминка Четки Постави Лицето Око Усна Сенки Веѓа Чешел Eyelash Spoolies Фондацијата во Прав со Четка Алатки Козметички (Справи со Боја : Злат?
zoom_in

Tlwangl Шминка Четка 13/5 компјутери Шминка Четки Постави Лицето Око Усна Сенки Веѓа Чешел Eyelash Spoolies Фондацијата

DEN 1427.76

Од стока
check Во продавницата

"Ги задоволи сите ваши беспрекорна шминка треба за лице и очи.Лесно да се примени,можете да го користите во прав,павлака,течни blender,без пролевање.Лесно да се чисти Со топла вода или со четка чистач да го чисти оваа основа четка.Отстранување прав, течен, крем или други шминка екстракт од влакната и нека се исуши пред да го користите повторно.Оваа основа четка е мазна на допир и карактеристики на анти-лизга се справи со.Одлично за секојдневна шминка и може да се користи и за професионална и лична употреба.".Големина : 18cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..