• Свеж
Latch Кука Килим Колекции за Деца и Возрасни Crocheting Тепих Килим Волкот Акрилик Предиво Претходно Печатени Платно Перница Мат Капчиња Tapestry Троседот Оркестарот,Волкот
zoom_in

Latch Кука Килим Колекции за Деца и Возрасни Crocheting Тепих Килим Волкот Акрилик Предиво Претходно Печатени Платно

DEN 600.00

Од стока
check Во продавницата

Печатени Платно : за Разлика од другите latch кука колекции со бела позадина и тешко да се работи, оваа latch кука за полнење има шарени модел, моделот е отпечатена на платно, тоа е точно latch кука за полнење што го барате за,јасно може да се знае каде секоја боја предиво оди.Latch Кука Колекции За Почетници : Latch Кука Колекции погоден за Деца, почетници и занаетите љубовници.Големина : 15x20.5 инчен(38*52 см).Дома Декорација : Овој DIY проект има повеќе цели, и може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството.Место на подот, ѕидот или троседот, или да ја користите за да остварите перници, перници и душеци.Содржи Сè : 1x latch кука колекции.Ние сме предвидени со сите алатки што ви треба да се создаде кадифен текстура мини-килими.Со печатени платно, упатства, предиво и капчиња кука ќе може да започнете веднаш.Идеален Gift T : не Постои подобар начин да ја покажете вашата љубов од страна на kinki на latch кука колекции готовиот производ.Тоа е дар што постојано носи среќа и кои масла' смисла на остварување.Производ description Great занает за себе или како подарок за пријателите, семејството и сакаше ones Product име : Latch кука килим kit Material : Polyacrylonitrile влакна (акрилна)Простор : Спална соба,дневна соба,sofa Yarn должина : 5.5~5.7 CMSize : 15x20.5 инчен(38*52 см)Тема : Три-димензионални Везови Series Usage : Фрли перница покрие / Троседот перница cover Technics : Latch Кука / Crocheting Package се Вклучени : 1 x Latch Кука Kit Features : 1. Тоа е DIY недовршени сет за latch кука комплет, треба да се заврши до yourself2. Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате.3. Можете да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму. 4. На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, перница маска, троседот перница покрие, и др.5. Одличен подарок за семејството и пријателите.Известување : Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.

Вака можеби ќе ви се допадне..