• Свеж
PHMOJEN 7x5ft Сина Завеса Фаза Позадина, Полиестер Театар Фаза на Вниманието Позадина, Фото Студио Реквизити PTBLYPH2
zoom_in

PHMOJEN 7x5ft Сина Завеса Фаза Позадина, Полиестер Театар Фаза на Вниманието Позадина, Фото Студио Реквизити PTBLYPH2

DEN 489.36

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 1.Големина : 7ft(W)x5ft(H).Не стојат или стеги. 2.Материјал:Надградба на нов материјал,од 100% полиестер,перат,може да се пеглаат, полесни, речиси навремено-бесплатно,животната средина-пријателски материјал може да се користат повеќе пати. 3.Прилагодување : Ние нудиме посебни сопствен сервис за големина,боја,слика,текст,mass customization,итн.Ве молиме контактирајте со нас пред исплата. 4.Пакет : Укината,само во позадина, без род џеб.Ве молиме имајте во позадина ќе имаат бели рабови. 5.Употреба : Можете да го користите нашите backdrops за виртуелни партии или онлајн лекции, како што се роденден,бебе туш,булчински туш,полот откриваат,мрежа разбира,во живо стриминг.Настава : Големина : 7ft(W)x5ft(H) .1pc x позадина (стојат или стеги не се вклучени).Надградба на нов материјал,од 100% полиестер,перат,може да се пеглаат, полесни, речиси навремено-бесплатно,животната средина-пријателски материјал може да се користат повеќе пати.Прилагодување : Процес : да Контактирате со нас преку купувачот порака → испратите фотографии или линкови и објасни условите и времето потребно → ние изберете, ќе ти ја испрати преглед по завршувањето → ќе се потврди → ви испраќаме производ линк → ќе го поставите цел, комплетен.Ние поддршка на сопствени Полиестер позадина, tapestry, туш завеса,исто така, поддршка на претпријатија, фотографски студио,училиште mass customization.Анти-навремено совети : позадина ткаенина, треба да се здипли кога пакување според нашите транспортни статутот.Можеби тоа ќе предизвика брчки, подолу совети може да ви помогне : 1.Место позадина крпа со лицето надолу на рамна површина, ги стави влажна крпа или посипете умерена вода на збрчкана делови.тогаш земи пареа железо, прилагодување на температура под 90 степени,се движи брзо, 3-5 минути, навремено ќе исчезне. 2.Roll up со долг цилиндричен цврсто, потоа чекаат за 3-5 дена, навремено ќе исчезнува.Топло Совети: a.Вие треба да ги задржи некои од далечина од позадина кога преземање на слики.Исто така, некои големи слики може да се чини малку pixelated кога гледа тесно.б.Нашите backdrops се печатат само за слики, можеби постои мало боја разлика помеѓу добра и слики.Тоа нема да влијае на користењето, очекуваме вашето разбирање.Драги пријатели, ви Благодариме за шопинг во PHMOJEN продавница!Ако имате било какви совети или барање, ве молиме слободно контактирајте со нас преку купувачот порака, ние ќе ви даде задоволителен одговор ПОБРЗО.Ви посакувам среќни секој ден!Со Почит PHMOJEN.

Вака можеби ќе ви се допадне..