• Свеж
PENGJIE Виткање Скала Чекор Столче Алуминиум Преносни Телескопски Скала 5 Чекор A-Рамка Мулти-Цел Виткање Скала
zoom_in

PENGJIE Виткање Скала Чекор Столче Алуминиум Преносни Телескопски Скала 5 Чекор A-Рамка Мулти-Цел Виткање Скала

DEN 6879.60

Од стока
check Во продавницата

▶МатеријалКој трајни алуминиумски дизајн,отпорни на корозија и ' рѓа,тоа има здрав рамка и се лизга-отпорни rungs. ▶Scalable дизајнНабивањето од 170cm да се корисна 67cm, може да се чуваат што подалеку од очите речиси насекаде,тоа се однесува од било висина сакате. ▶Безбеден и Сигурендвоен контрола рачки на секој rung,дното капи и аглеста нозе, лесно да се обезбеди скала,доаѓа со не се лизга гумени нозе да се обезбеди својата скала. ▶Преносни и погодностлесна и компактна големина лесно да транспорт и чување,а тешки затворање на рака обезбедува скала цврсто, лесно да се носат со една рака. ▶ГолеминаШиревте Големина : 44(L)*43(W)*170(H)cm,Укината Големина : 44(L)*12(W)*67(H)cm,одлична за употреба во домот, надвор од дома безбедно. ●Опис на производот: Име : Скала Столче Големина : 44*43*170cm Товарот : 150kg Материјал : метал Бруто тежина : 7.5 kg Применливи толпата : Деца, возрасни, стари лица Делокруг на примена : : Дневна соба, спална соба, кујна, бања, ресторан ●Мерки на претпазливост : 1. Поради рачни мерења, им овозможи на 1-2 cm на мерење на разликите. 2. Поради различни компјутерски монитори, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере. ●●Ние исто така имаме многу полици, козметика преземање складирање, кујна складирање, теписи, перници, ѕидни часовници и други предмети за домаќинството, добредојдени да се купи!.

Вака можеби ќе ви се допадне..