• Свеж
Трошните Ripken Jr. Потпишан - Autographed се Добие во Играта Книга со PSA/ДНК Автентичноста - Балтимор Orioles - MLB Autographed Разно Предмети
zoom_in

Трошните Ripken Jr. Потпишан - Autographed се Добие во Играта Книга со PSA/ДНК Автентичноста - Балтимор Orioles

DEN 3263.76

Од стока
check Во продавницата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; MLB Autographed Разно Предмети.Трошните Ripken Jr. има лично потпишан од страна на оваа книга на внатрешноста на насловната страница со ЦРНА Sharpie пенкало.Сликата е ТОЧНО потпишан објект и автентикација ќе добиете.АВТЕНТИЧНОСТА = Оваа страна потпишан фото доаѓа со PSA/ДНК Нумерирани и Подесувате Доказ на автентичност налепница на Autographed објект и PSA/ДНК Сертификат за Автентичност (ГРБОТ) со појавување на серискиот број (на сликата) (a $30 Вредност).PSA/ДНК е најстарата трети лица authenticator во autograph индустрија, па се купи со доверба, и да добијат ВИСТИНСКИ ДОГОВОР!Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Cal Ripken Jr. сувенири.Балтимор Orioles сувенири.

Вака можеби ќе ви се допадне..