• Свеж
Коса Боја Крем Восок, Професионални Растенијата Екстракт Коса Боја Продавница Коса, Боја Крем За Боја Адитивите За Боја Адитивите & Спојници & Спојници Коса, Восок Б
zoom_in

Коса Боја Крем Восок, Професионални Растенијата Екстракт Коса Боја Продавница Коса, Боја Крем За Боја Адитивите

DEN 330.96

Од стока
check Во продавницата

"【Состав 】Содржи serine серум, поправка протеини, може да ги поправи и да се грижи за коса. "【Диво Користење】Погоден за сите типови коса, може да се примени на двете права коса и кадрава коса. ". 【 Безбедно】 Чиста растенијата екстракт, лесна и не-иритирачки, нема штети на косата. 【Добар ефект】 Опремени со инвеститорот крем за подобра коса боење ефект, практичен за употреба. 【Различни Избор】Повеќе бои на коса, боја се опционални, можете да изберете во зависност од потребата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Коса Боја Факултативна Боја : Кафе, Костен, Златен Црвено Нето Содржина : Инвеститорот Крем : 120ml, Коса, Боја : 100ml Како да го Користите : Нема потреба да се шампон пред боење на косата, стискаш од иста количина на крем боја и инвеститорот крем во боја сад за мешање, се меша кремот добро, се примени за коса, а потоа чешел производ рамномерно со широк заб чешел коренот на косата и опашки, додека рамномерно распоредени на косата, остане за околу 30 минути, груб и тешко коса може да биде продолжен за соодветно време, и на крај исплакнете со топла вода.Како да се Изврши Кожата Алергија Тест : полетување обетки, користете памучни брис, покривање на уво со мала количина, но доволно за да се покријат 1-2 квадратни сантиметри [како што е монета големина област] дебагирање коса боја на производот, се чека на коса, боја на сува, додадете еднаш.Внимателно печати на косата, боја на садот и оставете го за 48 часа.Не миење, маска или допир за време на овој период.Ако вие или гости најдете било атипична реакција во текот на овој период, како што се чешање, црвенило или оток на кожата во или околу тест област, не се користи овој производ.Пакет Листа : 1 x Коса Dye1 x Инвеститорот Крем.

Вака можеби ќе ви се допадне..