• Свеж
Schwinn Ехо, и Пионер Дете Велосипед со Приколка, Еднокреветни и Двокреветни Бебе Превозникот, Крошна, 16-20-инчни Тркала
zoom_in

Schwinn Ехо, и Пионер Дете Велосипед со Приколка, Еднокреветни и Двокреветни Бебе Превозникот, Крошна, 16-20-инчни

DEN 6719.76

Од стока
check Во продавницата

Забавува зад стил на велосипед со приколка, универзална велосипед спојка ќе одговара на повеќето велосипед задните тркала, 5-точка rider harnesses рамо со лепенки, безбедност знаме за екстра видливост.Две-во-едно крошна, грешка на екранот и времето shield опции, заден вентилација прозорец, двајца велосипедисти и соба за 12 килограми на дополнителна опрема во страничната површина. 20 инчни алуминиумски spoked тркала со воздух исполнет/пневматски гуми за перформанси и стил, големите странични прозорци.Се вклопува во задниот дел на автомобили или плакарот.Рамката паѓа и тркалата се отстрани.Доаѓа со спојка дека ќе закачите на повеќето задните тркала велосипед.Собрани 51.8" x 32.5" 31.9 x"', вклопува двајца велосипедисти до 40 фунти за секој.Карактеристики мал простор за складирање зад седиштето за шише за вода или некои товар.

Вака можеби ќе ви се допадне..