• Свеж
LUOZZY 3 Еез Чанта Токи Гроздобер Чанта DIY Додатоци Торба Шарм Торба Украсни Токи
zoom_in

LUOZZY 3 Еез Чанта Токи Гроздобер Чанта DIY Додатоци Торба Шарм Торба Украсни Токи

DEN 1987.20

Од стока
check Во продавницата

Може да се додадат на кеси, purses, багаж, чанти.Не само за кеси, исто така и за капи, панталони, чевли, облека.Лесно да го вметнете ги во вашиот кеси.Ретро и гроздобер.Направени од алуминиумски материјал.Карактеристики Материјал : Цинк легура Големина : Прибл. 2.50 X2.50 X0.20cm/0.98 X0.98 X0.08in Пакет Вклучувајќи 3 x Торба Токи.

Вака можеби ќе ви се допадне..