• Свеж
Ли Прецизност Комерцијални Мувла Рачки
zoom_in

Ли Прецизност Комерцијални Мувла Рачки

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

Одговара Ли 6-Шуплина Калапи.Одговара на повеќето други брендови на еднокреветни и двокреветни празнина калапи.Произведено во САД.Спорт тип : Лов.Ли Комерцијални Мувла се Справува одговара Ли 6-Шуплина Калапи, исто така, најголем дел од останатите брендови на еднокреветни и двокреветни празнина калапи.

Вака можеби ќе ви се допадне..