• Свеж
Zhangyuns Електроника RK51 51cm Срце Облик во Живо на Убавината на Прстен Selfie Пополни Светлина Без Tripod Електроника
zoom_in

Zhangyuns Електроника RK51 51cm Срце Облик во Живо на Убавината на Прстен Selfie Пополни Светлина Без Tripod Електроника

DEN 935.76

Од стока
check Во продавницата

RK51 51cm Срце Облик во Живо на Убавината на Прстен Selfie Пополни Светлина без Tripod. 1. Материјал : метал, ABS, LED2. Срце облик, дизајн, стилски и cute3. Имаат DJ шарени атмосфера осветлување effects4. Далечински управувач што од далечина може да го контролираат вашиот мобилен телефон"s вибрато снимање софтвер и далечински управувач светлосен ефект на светилките во едно во исто time5. Додаток светлина која може да се напојува со напон 220 V и надворешен USB исто така, може да се напојува од страна на телото копче за контрола + жица контрола + далечински управувач.Двата апарати за домаќинство моќ пристап на владата и USB напојување режим да може да се контролира од страна на жица управувач и далечинскиот управувач се префрлат во исто време.Осветленост, температура на бојата и режим на компонента, со двојна USB излез за мобилен телефон charging6. Применливи сценарија : во живо, ноктите уметност, шминка наставата, онлајн настава, затворен снимање, итн.Забелешка : Овој производ е единечна цена на една светилка, и триаголник заградата се купи одделно.

Вака можеби ќе ви се допадне..