• Свеж
Bling Злато Бебе Pacifier, 2 парчиња/set aby Момче Девојка Брадавица со Клипови, Бебе Дома Туш Pacifier, за Доенчиња Симпатична Keepsake Роденден Подароци (S)
zoom_in

Bling Злато Бебе Pacifier, 2 парчиња/set aby Момче Девојка Брадавица со Клипови, Бебе Дома Туш Pacifier, за Доенчиња

DEN 239.76

Од стока
check Во продавницата

Карактеристики : искра и loveliness на кристално на pacifier привлекува бебиња.Тоа може да се намали непријатноста на бебето teething, и олеснување на заболување на болка за време на teething фаза, и да се обезбеди удобност за бебето.Материјал : Направен од Силикон, Метал.Супер меки силиконски брадавиците, погоден за природни орален развој, за појавување на природниот развој на бебешките заби и непца.Симпатична Дизајн : Овие бебе pacifier клип поставен модерни дизајни ќе изгледаат одлично на вашиот бебе момче или девојка со својот луксузен унисекс изгледа.Стимулирање на визуелно-моторни и сензорни развој.Со Клипови : pacifier клипови прикачите лесно да pacifiers, soothies, лига bibs, облека, ќебиња, колички, автомобил места, итн.никогаш не го изгуби бебето pacifier повторно.Одличен Подарок : Таписерии и убава, совршено бебе туш подарок. 1.Карактеристики : искра и loveliness на кристално на pacifier привлекува бебиња.2.Материјал : Направен од Силикон, Метал.Супер меки силиконски брадавиците, погоден за природни орален развој, за појавување на природниот развој на бебешките заби и gums3.Одличен Подарок : Таписерии и убава, совршено бебе туш подарок.4.Овие бебе pacifier клип поставен модерни дизајни ќе изгледаат одлично на вашиот бебе момче или девојка со својот луксузен унисекс изгледа.Стимулирање на визуелно-моторни и сензорни развој.5.Со клипови : pacifier клипови прикачите лесно да pacifiers, soothies, nuks, лига bibs, облека, ќебиња,колички, автомобил места, итн.никогаш не го изгуби бебето pacifier повторно.Карактеристики : Материјал : Силикон, Metal Color : Gold Types : A, D, H, I, J, K, M, N, SSuitable Возраст : 6-12 MSize : MPackage се Вклучени : 1 x PC Pacifier1 PC x Клип.

Вака можеби ќе ви се допадне..