• Свеж
SJOLOON 12x10FT Божиќ Фотографија Backdrops Дете Божиќ Камин Декорација Позадина за Фото Студио 11209
zoom_in

SJOLOON 12x10FT Божиќ Фотографија Backdrops Дете Божиќ Камин Декорација Позадина за Фото Студио 11209

DEN 1583.76

Од стока
check Во продавницата

Големина : 12x10 FT(3.6mx3m).божиќ позадина за фотографија.Материјал : Печатени на хемиски влакна материјал за мала тежина и лесен за управување, одлична боја третман и реални детали.Се применуваат : Студио за фотографија , Децата, Семејството Партија, Отворено Фотографија,Festival And роденден украси.Карактеристики : Item испратите укината, лесна за носење,со висока резолуција, силна артикулационите;.Други Служба : Ние може да се направи многу големина,Може да го прилагодите слика форма купувачот, може да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Одлично за партијата и исто така можете да го прилагодите големина и фотографија позадина дизајн.

Вака можеби ќе ви се допадне..