• Свеж
MIRRORVANA Големи Двојно Двострано 10X и 1X Зголемена Шминка Огледало со Штанд, 15-Инчен Висина и 8-Инчен Широк
zoom_in

MIRRORVANA Големи Двојно Двострано 10X и 1X Зголемена Шминка Огледало со Штанд, 15-Инчен Висина и 8-Инчен Широк

DEN 695.76

Од стока
check Во продавницата

★ СИЛНА 10 X ЗГОЛЕМУВАЊЕ ★ Види повеќе отколку што некогаш мисли е можно со вашата силна 10x зголемена огледало.Види секој детаљ, дури и без очила без разлика дали сте се прави вашата шминка, трепките, веѓите, удирање или tweezing.Фрлам назад кон 1 X страна кога не ви се потребни зголемување. ★ ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ, УБАВА И ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ★ се Види себе си во целост јасност со твоите 8 инчен огледало!Стои 15 инчи висок, вашето огледало е основа не само што се тешки, но е поместена за да се спречи вашето биро површината и завршил во хром. ***Ве молиме имајте во предвид централна област на 10x зголемена страна е конкавна и одраз на квалитетот малку може да се намали како што се движат подалеку од конкавна центарот на огледало.***. ★ БЕЗВРЕМЕНСКИ КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН ★ Овој класичен дизајн кој почна значи вашиот огледало никогаш нема да одат надвор на стил!Mirrorvana огледала се често одлично се надополнува со постојните мебел и шминка vanities.Ајде да се соочиме со тоа, изгледот на вашето огледало не е важно. ★ ПОДАРОК ВАШАТА СЕСТРА, МАЈКА, ЌЕРКА, (ДЕВОЈКА)ПРИЈАТЕЛ ЌЕ ЉУБОВ ★ имаш право идеја ако сте размислување за давање огледало како подарок.Но, вие сакате да го даде нешто елегантен, стилски, модерен, и е одраз на вашата одличен вкус.Сакате да му дадат нешто што изгледа и се чувствува само како подарок.Ние сме го направиле тоа едноставно за вас - дарот на Mirrorvana. (Ние сме веќе спакувани во внатрешноста на домот, бели подарок кутија, така што не треба да се. : D : D ). ★ ГАРАНТИРА "ОГЛЕДАЛО НИРВАНА" СО ВАШИОТ MIRRORVANA ★ Да го стави едноставно, ние не сакаат вашите пари, ако не сте задоволни со вашето купување.Ако има нешто во ред со вашиот огледало или ако зголемување не е во право за вас, ние ќе замена или рефундирање на секој последен денар дури.Нема скокање преку карики, не куцо изговори, без кавга.Ние само сакаме да ви биде во целосна нирвана со Mirrorvana, добив тоа?.Mirrorvana tabletop огледала се преносни па може да се донесе заедно со вас каде и да ви треба да се оди.Својот идеален за употреба во : .

Вака можеби ќе ви се допадне..