• Свеж
PETFON Accessorise случај Колекции за Petfon GPS Tracker Контролер Јасно Анти-Нула Шок Апсорпција Маска
zoom_in

PETFON Accessorise случај Колекции за Petfon GPS Tracker Контролер Јасно Анти-Нула Шок Апсорпција Маска

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

PETFON посебни монтирање на комплет доаѓа со два случаи, две бендови, и два циклуси; таа е наменета само за petfon производи.PETFON случај изработени од мек и флексибилен силикони, тоа се еколошки, лесно да се носат и многу модерен.PETFON случај изработени од мек и флексибилен силикони, тоа се еколошки, лесно да се носат и многу модерен.На PETFON Случај е убаво дизајниран, трајни, и здрав и е одличен придружник за вашите миленици за време на патувањето.Ве молиме проверете видео инсталирате водич за повеќе информации.На petfon случај има три различни начини за да ја инсталирате, или на ранец или keychain, ние може да се направи сето тоа.PETFON посебни монтирање на комплет доаѓа со два случаи, две бендови, и два циклуси; таа е наменета само за petfon производи.

Вака можеби ќе ви се допадне..