• Свеж
Класичен Thinsulate Ребрести Кабел Поврзана Beanie Шапка - Топло Акрилик Ткаенината Зимска Капа
zoom_in

Класичен Thinsulate Ребрести Кабел Поврзана Beanie Шапка - Топло Акрилик Ткаенината Зимска Капа

DEN 285.36

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Акрил.Машина За Миење.Класичен ребрести поврзана beanie капа со marled дизајн кој изгледа одлично на секој!.Двоен слој изградба е одлична за работа, училиште, па дури и скијање во зимските месеци.Создадена од страна на квалитетот на Оригиналниот Thinsulate да се задржи многу топло оваа сезона.Една големина одговара на повеќето до 23 во наоколу., кога лежи рамно шапка мерки : 9.високи страна 9.широк.Достапни за многу кратко време само – го Прави голем дар оваа сезона!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Вака можеби ќе ви се допадне..