• Свеж
ZZABC 60/72/84/92/100 инчен 4:3 Метал Анти-Светло Виткање Видео Екран Отворено КТВ Канцеларија 3D HD Проекторот Екран Проекција на Екранот (Големина : 72 инчи)
zoom_in

ZZABC 60/72/84/92/100 инчен 4:3 Метал Анти-Светло Виткање Видео Екран Отворено КТВ Канцеларија 3D HD Проекторот

DEN 7440.72

Од стока
check Во продавницата

Овој Екран усвојува висока густина влакна материјал, без мирис, без штета на човечкото тело и здравје.Метален слој, а мушка particlesin овој екран ќе се зголемува осветлувањето на екранот.Ви даде подобро искуство за гледање.Тоа е сива завеса, која може ефикасно да се подобри проекција контраст.Вие не треба да ја затвори вратата или windows во текот на денот.Тоа исто така може да ви донесе одлични проекција ефект искуство.Мазна, без набори:Нашите проектор екранот е направен од 92% полиестер, природен браздата-отпорен материјал, изработка на површината толку мазни што тоа не браздата дури и по повеќе набори.HD проекција слика:ниско транспарентност придобивките од висока густина ткаење технологијата што се користи во нашата projecter екран, што го прави нашиот projecter екран повеќе свежи и светли за да се проект на повеќето реална слика.Лесно да се постави:Можете да го поставите проектор на екранот во само неколку минути со куки, јажиња, нокти, двострано лента и други simples tools, и го користат тоа брзо без професионална инсталација.Овој Екран усвојува висока густина влакна материјал, без мирис, без штета на човечкото тело и здравје.Метален слој, а мушка particlesin овој екран ќе се зголемува осветлувањето на екранот.Ви даде подобро искуство за гледање.Тоа е сива завеса, која може ефикасно да се подобри проекција контраст.Вие не треба да ја затвори вратата или windows во текот на денот.Тоа исто така може да ви донесе одлични проекција ефект искуство.Мазна, без набори:Нашите проектор екранот е направен од 92% полиестер, природен браздата-отпорен материјал, изработка на површината толку мазни што тоа не браздата дури и по повеќе набори.HD проекција слика:ниско транспарентност придобивките од висока густина ткаење технологијата што се користи во нашата projecter екран, што го прави нашиот projecter екран повеќе свежи и светли за да се проект на повеќето реална слика.Лесно да се постави:Можете да го поставите проектор на екранот во само неколку минути со куки, јажиња, нокти, двострано лента и други simples tools, и го користат тоа брзо без професионална инсталација.Карактеристики : Материјал : PVCFormat : 4 : 3 HDSize : 30 инчен - 133 inch Package Листа : 1 * Проекција Screen Notice : 1.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.2.Не Retail Package.3. Поради monitor settings и осветлувањето, боите може да се разликува малку од останатите фотографии.

Вака можеби ќе ви се допадне..